Salon Kosmetyczny w Sanoku

Nowość w Sanoku!

Osocze bogatopłytkowe

Salon kosmetyczny sanok

Efekty zabiegu

Biostymulacja osoczem bogatopłytkowym i fibryną bogatopłytkową daje efekty już po pierwszym zabiegu! Skóra jest wyraźnie nawilżona, lepiej ukrwiona, zmarszczki zostają spłycone oraz następuje remodeling włókien kolagenowych.

Wskazania do zabiegu

💎 Wyraźne oznaki starzenia się skóry
💎 Skóra zapadnięta z ubytkami tkanek
💎 Wypełnienie i regeneracja blizn
💎 Potrzeba silnej regeneracji twarzy, szyi, dekoltu lub dłoni

Przeciwwskazania do zabiegu

💎 Choroby krwi
💎 Nowotwory
💎 Białaczka
💎 Ciąża i laktacja
💎 Schorzenia wątroby

1 %
NATURALNE
1 %
BEZPIECZNE
1 %
AUTOLOGICZNE

W naszym salonie kosmetycznym w Sanoku, oferujemy Państwu zabieg biostymulacji osoczem bogatopłytkowym i fibryną bogatopłytkową, wykonywany przez lekarza. Zabieg ze względu na swoją specyfikację jest w 100% bezpieczny i naturalny, co więcej nie ma ryzyka wystąpienia uczuleń. 

Zabieg rekomendowany jest zarówno kobietom jak i mężczyznom, którzy mają problem z pierwszymi oznakami starzenia się skóry, bliznami, elastycznością skóry, a nawet łysieniem androgenowym!

Ta innowacyjna metoda opiera się na uwolnieniu zawartych w płytkach krwi czynników wzrostu, które są odpowiedzialne za stymulację takich procesów jak procesy gojenia, regeneracji i odbudowy. Pobudzają one komórki macierzyste, osteoblasty, fibroblasty oraz syntezę kolagenu.

Osocze bogatopłytkowe wprowadzone podskórnie uwalnia czynniki wzrostu które przyczyniają się do procesu regeneracji i odbudowy tkanek. Natomiast fibryna bogatopłytkowa to nowej generacji koncentrat, który dzięki swojej postaci podtrzymuje stymulowanie do uwalniania czynników wzrostu oraz powoduje migrację komórek macierzystych do miejsca podania.

Dzięki tej nowoczesnej metodzie możemy wspomagać procesy regeneracji oraz remodelingu tkanek.

Już od 500 PLN
Call Now Button