DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Już dawno nie byłam tak zadowolona z wizyty w salonie kosmetycznym. Pani Ela służy radą, a efekty zabiegów są oszałamiające. Polecam wszystkim ten salon kosmetyczny w Sanoku!

5/5

Luiza

Najlepszy salon kosmetyczny w Sanoku! Bardzo profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie. Właścicielka- doświadczony kosmetolog idealnie dobrała zabieg domoich potrzeb.

5/5

Monika

Najlepszy manicure i pedicure- w tym salonie kosmetycznym można odpocząć i zrelaksować się. Zdecydowanie brakowało takiego miejsca w Sanoku.

5/5

Viola

4 thoughts on “Opinie”

  1. Cudowne miejsce, super profesjonalne podejście do klienta,bardzo dobrze dobrana pielęgnacja twarzy w gabinecie jak i pielęgnacja domowa 💪

  2. Bombowy salon kosmetyczny w Sanoku! Byłam umówiona na zabieg+ manicure+ pedicure. Wszystko poszło super szybko i sprawnie, a efekty w pełni mnie satysfakcjonują. Mogę śmiało powiedzieć najlepsza obsługa i najlepszy salon w Sanoku 💪❗️

  3. Każdy zabieg zostaje profesjonalnie zrobiony. Właścicielka bardzo miła i co najważniejsze doświadczona, świetnie dobiera zabiegi i chętnie odpowiada na każde pytanie tłumacząc każdy wykonywany krok. Moim zdaniem salon godny polecenia, jest naprawdę świetny!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button