Salon Kosmetyczny w Sanoku

Infuzja tlenowa Sanok

Infuzja tlenowa to innowacyjna zabieg, który polega na podaniu skoncentrowanych składników odżywczych za pomocą czystego tlenu pod ciśnieniem, dzięki czemu docierają one w głąb skóry. Oprócz dobroczynnego działania samego tlenu, który jest bazowy w zabiegu można walczyć z różnymi problemami skóry, dzięki odpowiednio dobranemu koktajlowi odżywczemu. Zabieg jest bezbolesny, a jego rezultaty widoczne są natychmiastowo:

0 %
BEZPIECZNY
0 %
SKUTECZNOŚCI
0 %
EFEKTÓW

Infuzja tlenowa wykonywana jest w celu poprawy stanu skóry, ponieważ w szybki sposób odmładza, odświeża i przywraca promienny blask.

Zabieg polecany jest szczególnie w przypadku szarej, niedotlenionej oraz odwodnionej skóry. Dedykowany również osobom, które mają problem z popękanymi naczyniami krwionośnymi, skłonnościami do przebarwień, trądzikiem oraz trądzikiem różowatym. Infuzja tlenowa dzięki swoim właściwością ma również zbawienny wpływ na zwiotczałą skórę z pierwszymi oznakami starzenia.

Infuzja tlenowa jest całkowicie bezbolesna i nie wymaga rekonwalescencji. Czas trwania zabiegu wynosi od 1 do 1,5h. Pierwsze efekty na twarzy pojawiają się od razu po zabiegu, dzięki czemu zabieg może być traktowany jako bankietowy.

Infuzja tlenowa nie wymaga serii zabiegów, jednak najlepsze efekty, które utrzymują się do pół roku są po wykonaniu serii sześciu zabiegów.

250 PLN
Call Now Button